"Noc serialożerców" - wieczór z serialami w Instytucie Socjologii

W czwartek 11 maja czeka nas emocjonujące wydarzenie - NOC SERIALOŻERCÓW.

Organizuje ją Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa i Zakład Socjologii Komunikacji Społecznej (Socjologia:badania komunikacja) w Instytut Socjologii UJ.

Chcemy zaprosić Was do współtworzenia tego wydarzenia. Szukamy odważnych filmowców i socjologów (studentów/tek Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa i Instytut Socjologii UJ), którzy będą chcieli przedstawić “krótką analizę socjologiczną” lub “krótką analizę filmowa” maksymalnie do 10 minut poprzedzającą oglądanie odcinka serialu.

Gościem specjalnym będzie Marta Wawrzyn - dziennikarka i założycielka pierwszego portalu o serialach - Serialowa.pl, którego Serialożercom chyba nie trzeba przedstawiać ;).

Wszystkich z Was już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w NOCY SERIALOŻERCÓW - rezerwujcie sobie czas 11 maja 2017 r. od 20:00!

RMF Classic objęło wydarzenie współpracą redakcyjną!

Partnerami wydarzenia są:
🎥 Krakowskie Biuro Festiwalowe
🎥 Lajkonik - Piekarnia i Kawiarnia
🎥 KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów)
🎥 Serialowa
🎥 Filmowe Wydawnictwo Wojciech Marzec