"Moje miasto - mój wybór"

Goethe-Institut oraz Instytut Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają na warsztaty „Moje Miasto – Mój Wybór” skierowane do dziewczyn w wieku 16-19 lat.

„Moje Miasto — Mój Wybór” to inicjatywa, w ramach której będzie można swobodnie rozmawiać o życiu w dużym mieście, przyjemnościach i atrakcjach, ale też o problemach i wyzwania oraz dylematach, z jakimi codziennie zmagają się młode kobiety.

Pierwsze spotkanie, 23 września (godz. 10:00–15:00), poświęcone jest poznaniu Krakowa przez pryzmat osobistego doświadczenia dziewczyn – zrozumieniu tego „miejskiego kosmosu”, w którym żyją.

W drugiej części warsztatów, 29 września (godz. 16:00-19:00), wraz z uczestniczkami spotkamy się z przedstawicielami i przedstawicielkami krakowskich instytucji i organizacji pozarządowych, żeby wspólnie zastanowić się jakie działania można podjąć, żeby dziewczynom żyło się lepiej.

Warsztaty obywają się w Goethe-Institut, Rynek 20. Zgłoszenia na adres mojemiasto.mojwybor@gmail.com do 17 września. Każda z uczestniczek otrzyma talon na zakupy (do wyboru: Empik lub Multikino).

Projekt realizowany jest przez Goethe-Institut oraz Instytut Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i jest częścią projektu Freiraum.

Data opublikowania: 01.09.2017
Osoba publikująca: Anna Szwed