Praca socjalna - wykłady prof. Brigitte Wiessmeier

W ramach współpracy ze szkołami pracy socjalnej z Berlina i Tuluzy, w tym roku akademickim realizujemy projekt pt. "Praca socjalna z osobami chorującymi psychicznie i ich rodzinami w Niemczech, we Francji i w Polsce". W jego ramach nasi studenci i studentki będą m.in. mieli możliwość wyjazdu naukowego do Berlina i Tuluzy.

Częścią projektu są również wykłady gościnne. Serdecznie zapraszamy na dwa z nich, poświęcone wyzwaniom w pracy socjalnej z rodzinami w Niemczech oraz sprawiedliwości społecznej w kontekście międzykulturowym, które wygłosi prof. Brigitte Wiessmeier z Evangelische Hochschule Berlin.

Terminy wykładów:17.10.2017(wtorek), godz. 12.00, sala 60 oraz 18.10.2017(środa), godz. 16.00, sala 81.

Zapraszamy!

Data opublikowania: 12.10.2017