Spotkanie "Feminizm i solidarność po neoliberalizmie"

Zapraszamy na spotkanie autorskie wokół książki dr Ewy Majewskiej "Tramwaj zwany uznaniem. Feminizm i solidarność po neoliberalizmie", współorganizowane przez Instytut Socjologii UJ, Polskie Towarzystwo Socjologiczne Oddział Krakowski oraz Le Monde Diplomatique - edycja polska. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 16 listopada, o godz. 18.00 w IS UJ, s. 79 (II piętro).

dr Ewa Majewska – feministyczna filozofka, aktywistka i badaczka kultury. Autorka książek i artykułów poświęconych feminizmowi, filozofii społecznej i neoliberalizmowi, drukowanych m.in. w e-flux, Signs, Praktyce Teoretycznej, Le Monde Diplomatique – edycji polskiej, Przeglądzie Filozoficznym i Kulturze Współczesnej. Aktualnie pracuje jako adiunkt na Wydziale Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego, jest też afiliowana w ICI Berlin.

Data opublikowania: 13.11.2017
Osoba publikująca: Anna Szwed